Абитуриенту


ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. М.ГОРЬКОГО

 
Донецький національний медичний університет ім. М. Горького в 2015-му році відсвяткував свій85-річний ювілей. Це один із найстаріших вищих медичних навчальних закладів України. Його відкриття тісно пов’язане з розвитком у Донбасі вугільної, металургійної, машинобудівної, хімічної й інших галузей промисловості у двадцятих роках минулого сторіччя і значним припливом сюди робочої сили. За роки існування в ДонНМУ підготовлено для практичної охорони здоров’я 10-тки тисяч лікарів терапевтичного, хірургічного, педіатричного, медико-профілактичного та стоматологічного профілів, а останнім часом ведеться підготовка фахівців з фармації.
ДонНМУ первый в рейтинге освита.юа
 
 

Обсяг прийому до Донецького національного медичного університету ім. М. Горького у 2015 році (осіб)

 Спеціальність За рахунок державного бюджету За рахунок фізичних або юридичних осіб
Медицина 441 234
Медицина (на 2-й курс) На вакантні місця На вакантні місця
Стоматологія 4 186
Стоматологія (на 2-й курс) - На вакантні місця
Фармація (денна форма навчання) - 120
Фармація (заочна форма навчання) - 100
Всього 445 640
 

Группа для абитуриентов в Вконтакте. Там можно найти ответы на самые частые вопросы или задать свой вопрос.
dnmuabiturient


Спецвыпуск газеты для абитуриентов.


 

Arte et humanitate,
labore et scientia

Эмблема

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького
в нинішньому 2015-му році відсвяткує свій
85-річний ювілей.

Це один із найстаріших вищих медичних навчальних закладів України. Його відкриття тісно пов’язане з розвитком у Донбасі вугільної, металургійної, машинобудівної, хімічної й інших галузей промисловості у двадцятих роках минулого сторіччя і значним припливом сюди робочої сили.

За роки існування в ДонНМУ підготовлено для практичної охорони здоров’я 10-тки тисяч лікарів терапевтичного, хірургічного, педіатричного, медико-профілактичного та стоматологічного профілів, а останнім часом ведеться підготовка фахівців з фармації.

ДонНМУ готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за таким напрямами:

Лікувальна справа (випускники працюють сімейними лікарями, терапевтами, хірургами різного профілю,  акушерами-гінекологами, невропатологами та іншими фахівцями), термін навчання – 6 років, випускники медичних коледжів – 5 років.

Педіатрія (випускники працюють сімейними лікарями, педіатрами, дитячими хірургами різного профілю, неонатологами, дитячими невропатологами та іншими фахівцями), термін навчання – 6 років.

Медико-профілактична справа (випускники працюють санітарними лікарями різного профілю, епідеміологами, лікарями лаборантами та ін. фахівцями санітарно-гігієнічного спрямування), термін навчання – 6 років.

Стоматологія (випускники працюють стоматологами-терапевтами, стоматологами-хірургами, стоматологами-ортопедами, лікарями-ортодонтами та іншими фахівцями), термін навчання – 5 років.

Фармація (випускники працюють провізорами, які виготовляють лікарські препарати, організують постачання ліків, керують маркетинговими дослідженнями, контролюють якість лікарських препаратів тощо), термін навчання на денній формі – 5 років, на заочній -5,5 років, для випускників медичних коледжів – 4 роки, на заочній – 4,5 років.

 

  • Провадження освітньої діяльності у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького (юридична адреса м. Красний Лиман, вул. Кірова, 27) здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ №270552) від 05.06.2013 р.
  • На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» приймаються особи з повною загальною середньою освітою та ті, що здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (скорочений термін навчання).
  • Для конкурсного відбору на спеціальності лікувальна справа, педіатрія, медико-профілактична справа та стоматологія зараховуються бали сертифікатів ЗНО 2015 р. з української мови, біології (профільна дисципліна) та хімії; на спеціальність фармація - з української мови, хімії (профільна дисципліна) та біології; для осіб з освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста – бали за фахові випробування (тестування) за програмою «Крок М» (лікувальна справа); тестове випробування, яке містить завдання з фармацевтичної хімії, фармакогнозії, технології ліків, організації та економіки фармації (фармація). Враховується середній бал документа про середню освіту.
  • У ДонНМУ не встановлено мінімальну кількість балів сертифікатів ЗНО з конкурсних предметів.
  • Підготовка фахівців з лікувальної справи, педіатрії та медико-профілактичної справи ведеться за рахунок держбюджету та за рахунок фізичних або юридичних осіб; зі стоматології та фармації - за рахунок фізичних або юридичних осіб.

 Повний текст Правил прийому до ДонНМУ розміщено
на сайті
dsmu.edu.ua (розділ абітурієнт)


Обсяг прийому до Донецького національного

медичного університету ім. М. Горького у 2015 році (осіб)

 Спеціальність За рахунок державного бюджету В т.ч. цільовий прийом За рахунок фізичних або юридичних осіб
Лікувальна справа 326 20 204
Лікувальна справа (на 2-й курс) На вакантні місця   -
Педіатрія 85 3 40
Медико-профілактична справа 30 1 40
Стоматологія 4 - 196
Фармація (денна форма навчання) - - 120
Фармація (заочна форма навчання) - - 100
Всього 445 24 700

 

 

 

Вартість навчання у Донецькому національному
медичному університеті ім. М. Горького у 2015 році
(для громадян України)

 Спеціальність Термін навчання Вартість навчання за рік (грн.)(за попереднім розрахунком)
Лікувальна справа 6 16500
Лікувальна справа (2-й курс) 5 16500
Педіатрія 6 16000
Медико-профілактична справа 6 14000
Стоматологія 5 18000
Фармація (денна форма навчання) 5 12500
Фармація (заочна форма навчання) 5,5 9000
Фармація (заочна форма навчання за скороченим терміном) 4,5 9000

 

 

Адреса приймальної комісії ДонНМУ:

м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 39, корп. 2, пр. 2303
 тел. для довідок  +380635045376

 

Приймальна комісія працює щоденно
від 9-ї до 16-ї години, крім суботи та неділі.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Top